Evidenční číslo: 1290/4500
Adresa: Písek
Cena: 1 650 000Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.
1 650 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám v zastoupení majitele nabízí stavební pozemek ve velmi žádané, klidné lokalitě, v blízkosti CHKO Beskydy, v obci Písek. Stavební parcela o celkové ploše ploše 2 187 m2 je situovaná pod hřebenem kopce, na okraji horské louky, v místě s nádherným výhledem do beskydské krajiny na všechny světové strany.

Dle územního plánu, se nabízený pozemek se nachází v zóně SB. Hlavní využití je vyhrazeno pro bydlení v rodinných domech a pro rekreační výstavbu. Parcela umístěna na velice mírně svažitém pozemku je nepravidelného obdélníkového půdorysu. Budoucí stavbu může budoucí stavebník situovat v dolní třetině pozemku zahrnující plochu 720 m2. Vrchní část pozemku (není možno zastavět) tvoří travní porost. Pozemek je možno plně oplotit (disponujeme stavebním povolením). Bezpečný celoroční přístup na pozemek po obecní asfaltové komunikaci (z dolní části pozemku).

Stavby na pozemku: dřevěný kůlna na patkách, parkovací stání pro 3 automobily.

Inženýrské sítě:
- vodu nutno řešit vrtem na pozemku,
- elektřina na pozemku (220 V a 380 V - 25A tří fázový jistič, dva tarify),
- odpady nutno řešit formou ČOV, případně jímky.

Přednosti nabídky:
- příznivá cena,
- krásné výhledy do okolní přírody, stejně tak na obec pod Vámi,
- mírně svažitý terén pozemku,
- snadná dopravní dostupnost k pozemku a také do blízkých měst,
- možnosti pro aktivní využití volného času.

Samotná obec Písek u Jablunkova se rozkládá v Jablunkovské brázdě podél pravého břehu řeky Olše zhruba 3 km jihovýchodně od města Jablunkov. Je rozdělen do několika místních části. Údolí lemují po severní straně Slezské Beskydy s horou Ostrá; na straně jižní se zvedá Jablunkovské mezihoří s vrcholem Girova. Mezi zástavbou centra obce najdeme obecní úřad, prodejnu potravin, hostinec, ale také stylovou budovu místní základní školy a oblíbený přírodní kulturní areál.

K aktivnímu odpočinku v obci Písek nám může sloužit místní fotbalové a volejbalové hřiště a také tenisové kurty. Písek je vhodným výchozím místem k pěším i cyklistickým výletům do nedalekých pohoří, stejně tak Ski areál Kempaland v sousedním Bukovci si oblíbí milovníci lyžování.

Do obce dorazíte, když na hlavním tahu z Třince na Slovensko odbočíte v Jablunkově doleva, když následně po třech minutách jízdy autem dorazíte do Písku. Můžete také použit autobusovou dopravu z Třince či Jablunkova (autobusová zastávka je 7 min. pěší chůzí). Ve vzdálenosti 3 km leží město Jablunkov, 14 km severně město Třinec a 34 km západně město Frýdek-Místek.

Garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Navíc díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování při pořízení Vaší nemovitosti a budeme maximálně nápomocni při vyřizování všech potřebných náležitostí. Pro prohlídku bytu a více informací kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Adresa: Písek
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Inženýrské sítě

, 120V, , 230V, 400V

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Vybavenost v okolí

Úřady, Zdravotnická zařízení, Škola, Pošta

Charakter okolí objektu

Rekreační,Rekreačně nevyužitá,Obytná,Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Přístupová cesta:

Asfaltová

Elektro:

400V, 230V, 120V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?