Evidenční číslo: 864/4500
Adresa: Orlová, Karviná
Cena: 6 900 000Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.
6 900 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Exkluzivně v zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí soubor pozemků o celkové ploše 7 555 m2 s možností budoucí výstavby, ve velmi žádané lokalitě Orlová - Poruba. Stavební pozemky jsou k prodeji jako celek nebo také samostatně a dají se dále rozparcelovat. Malebné prostředí prosycené atmosférou vesnice, uprostřed přírody. Polorovinatý zatravněný terén, místy zarostlý náletovými dřevinami.

Dle územního plánu obce se nabízené pozemky nachází v zóně BI - Bydlení individuální v rodinných domech, stejně tak další využití viz. foto prezentace. Aktuálně je přístup na pozemky možný pouze přes pozemky v majetku cizích vlastníků, případně přes sousední pozemek v majetku Státního pozemkového fondu, proto si přístup na pozemky, které jsou předmětem prodeje zajistí nový majitel samostatně ve své linii.

Elektřina, vodovodní řád, zemní plyn a kanalizace v dosahu přes sousední pozemky. Aktuálně se nabízí možnost vybudovat studnu, ČOV nebo septik. Pozemek oplocen ze všech stran.

Občanská vybavenost v podobě supermarketu, základní a mateřské školy, praktického lékaře, obchodu, pošty, restaurace v obci, případně v sousedním Rychvaldu nebo Orlové Lutyni. Dosah autobusové dopravy 10 min. pěší chůzí. Finanční poradenství zajistíme zdarma s výhodným úročením. Pro další informace kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Základní info

Adresa: Orlová, Karviná
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu

Inženýrské sítě

230V, Plyn, Voda, pitná, Voda, užitková

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus, MHD

Vybavenost v okolí

Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Škola, Úřady, Supermarket, Školka

Charakter okolí objektu

Rekreační,Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Jímka

Plyn:

Plynovod

Elektro:

230V

Máte otázku?

Zákaznická linka 3

+420 603224055

Kde inzerujeme?