Evidenční číslo: 1191/4500
Adresa: Havířov, Životice
Cena: 3 017 000Kč
Poznámka k ceně: Do konečné ceny nejsou započteny podíly na přístupových komunikacích.
3 017 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve velmi žádané lokalitě městské části Havířov-Životice Vám v zastoupení majitele nabízíme k prodeji 3 zajímavé stavební pozemky, situované na okraji města. Atmosféru místa utváří okolní řídká zástavba několika moderních rodinných domů v souladu s výhledem na krajinu plnou zeleně, velice řídce zastavěnou domy vesnického charakteru.

Atraktivní bydlení v jedné z nejlukrativnějších lokalit Havířova. Klidné místo s veškerou občanskou vybaveností je ideálním prostředím pro Váš nový domov.

Tři rovinaté pozemky o výměře:
1. 1 704,75 m2 (1 497 m2, hlavní plocha + podíl na přístupové komunikaci o ploše 207,75 m2 = 1 704,75 m2),
2. 1 679,75 m2 (1 472 m2, hlavní plocha + plus podíl na přístupové komunikaci o ploše 207,75 m2 = 1 679,75 m2),
3. 1 456,75 m2 (1 249 m2, hlavní plocha + plus podíl na přístupové komunikaci o ploše 207,75 m2 = 1 456,75 m2).

Cena podílu na přístupových komunikacích, která je stranou prodávající určena částkou 1.575,-Kč/m2, není součástí inzerované ceny za hlavní plochu. Přístupové komunikace jsou nedílnou součástí prodeje.

Z hlediska platného územního plánu jsou uvedené pozemky součástí ploch označených jako BL-Z65, bydlení individuálního - BI (viz. fotodokumentace - územní plán obce).

Na hranici pozemků je pro budoucí majitele již připraveno napojení na hlavní řád kanalizace a vodovodu, napojení na elektřinu si budoucí majitel realizuje individuálně (souhlasné stanovisko \"ČEZ Distribuce, a. s.\" máme k dispozici).

Přístup k pozemkům je řešen sjezdem z asfaltové obecní komunikace přes pozemek soukromého vlastníka jištěný věcným břemenem a dále přes dva pozemky v podílovém vlastnictvím v poměru 1/8 a 1/4 podílu na těchto přístupových komunikacích.

Poloha pozemků v jedné z nejatraktivnějších lokalit Havířova, v Životicích, nabízí velmi dobrou dostupnost autem do všech částí města a vynikající dostupnost MHD, veškerou občanskou vybavenost, klidné a bezpečné prostředí. 3 pozemky nabízejí možnost vybudovat útulné domy s veškerým zázemím a velmi nízkými provozními náklady s přímým propojením na zahradu, nadstandardní prostor zahrady pro pobyt venku a veškeré aktivity.

Ve vzdálenosti cca 30 metrů od stavebních pozemků se nachází městský lesopark s upravenými komunikacemi a lavičkami využívaný místními obyvateli k rekreaci a odpočinku. Do 15 min. pěší chůzí nebo 3 min. autem dorazíte k základní škole, gymnáziu, ZUŠ, stejně tak do blízkých restaurací či nákupního střediska Albert, samotné centrum města je v dosahu 5 min. jízdy. Pro milovníky vodních sportů, rybaření, rekreačních aktivit apod. se nabízí např. Těrlická přehrada vzdálená také pouhých 5 min. jízdy.

Garantujeme navíc zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitostem, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy, nadto díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Havířov, Životice
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Inženýrské sítě

Kanalizace, Voda, pitná, Voda, užitková

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice, Vlak

Vybavenost v okolí

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obytná,Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Zpevněná

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Máte otázku?

Kde inzerujeme?