Prodej rodinný dům/ zemědělská usedlost Vítkov

Evidenční číslo: 725/4500
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Vítkov, Prostřední Dvůr
Cena: 2 999 000Kč
2 999 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej zemědělské usedlosti.

Zavolejte a rezervujte si prosím svůj čas prohlídky, děkuji. S ohledem na GDPR číslo popisné nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout, a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům/ zemědělskou usedlost kousek od Vítkova. Právě zde je k mání venkovská usedlost, která již mnoho pamatuje a kouzlo starých časů je zde doslova hmatatelné. Ale pokud hledáte právě takovouto nemovitost, jste u cíle. Dům s navazujícím hospodářským stavením, dvorem a rozsáhlým pozemkem vyžaduje celkovou rekonstrukci. Pro někoho to může být výzva, pro někoho příležitost k vybudování prostorného venkovského sídla, kde budete mít maximální soukromí a může patřit mezi vyhledávané nemovitosti na vytvoření netradičního místa třeba k pořádání svateb, farmu pro chov koní, BIO pěstovaní, nebo jiným účelům.
Vcházíme do chodby, z níž můžeme vejít do jedné místnosti, nebo do tří průchozích slunečných místnosti s krásným výhledem na náves. Najdeme i další prostory, kde byla spíž, či kotelna. Voda obecní, studna na pozemku, odpad je sveden do septiku s přepadem do ČOV. Dům vytápěn ústředním topením na pevná paliva, elektřina přivedena do nemovitosti, vše je v původním stavu. Nádherný rovinatý dvůr je takřka součástí pozemků přilehlých k domu a vytvářející zajímavou plochu o velikosti 5681 m. Stavby ve stavu k rekonstrukci s kouzlem kamenného a cihelného zdiva, velkého prostoru a zázemí s dostatkem soukromí. Nádvoří lemují dům, který navazuje na stáje, objekt ve tvaru L. Možnost parkování v nádvoří. Situováno vjezdem z návsi a navazuje na volnou krajinu.

Toto úžasné přírodní prostředí se skládá z velké louky a tato rozmanitost vám umožňuje využít pozemek mnoha způsoby - inspirací může být projekt rodinné vily, sousedící ovocný sad nebo jízdárna a chov koní. Rozlehlý pozemek dává příležitost realizovat vaše sny o velkorysé a výjimečné zahradě. Nový majitel ocení kombinaci naprostého soukromí uprostřed přírody
Nemovitost je průběžně vyklízena v rámci plánovaného prodeje

Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a budeme se snažit být nápomocni při vyřizování náležitostí

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Vítkov, Prostřední Dvůr
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK, s poplatky

Plochy

Plocha zastavená: 391m2
Plocha sklepa: 20m2
Plocha zahrady: 4713m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 6
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 148/2007 Sb.

Vybavení objektu

Sklep, Garáž, Zahrada, Parkování

Inženýrské sítě

Voda, pitná, 230V, 400V

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Silnice, MHD, Autobus

Charakter okolí objektu

Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?