Evidenční číslo: 1067/4500
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Heřmanovice
Cena: 3 650 000Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně poplatku, včetně právního servisu a úschovy
3 650 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům/chalupu v obci Heřmanovice, v malebném údolí v podhůří Jeseníku, které jsou horským rájem s neopakovatelnou přírodou, která Vás nabije pořádnou dávkou energie. Hledáte-li klid, prostředí hor a lesu, pak je tato nabídka určena právě Vám. Chalupa je situovaná na místě, které si hned zamilujete. Zahrada 3.903 m2 nabízí dostatek místa např. na bazén či grilování a posezení s přáteli. Chalupu je možné obývat po celý rok a užívat si tak celoročních radovánek a kratochvílí.
V přízemí se nachází vstupní chodba, dvě místnosti o velikosti cca 40 m2, jedna 18 m2, sociální zařízení s vývody do horního NP jako příprava na dobudování soc. zařízení. Dále je v přízemí dílna, kotelna spižírna . Další sociální zařízení je samostatné, přístupné pouze ze zahrady. V patře se pak nachází jedna místnost o rozloze cca 40 m2 a druhá 15 m2. Na domě byla v rámci rekonstrukce provedena výměna oken a částečně dveří, nové rozvody elektřiny, vody a odpadů (včetně venkovní kanalizace. Napojení na elektřinu (na domě od r. 2013 instalovaná FVE 4,8 KV - zelený bonus, voda je z obecního vodovodu, kanalizace do dvoukomorové jímky s trativodem, internet v domě přiveden optickým vláknem. Vytápění je řešeno kamny, příprava na infratopeni na strop, jeden pokoj už napojeny. Krásný kamenný sklep s klenbou, ve kterým si můžete vytvořit krásné posezení s přáteli. Nemovitost přístupná po asfaltové komunikaci, zastávka autobusu, přímé autobusové spojení s Ostravou.
Nemovitost vhodná pro rodinu hledající klidné místo k žití. Na zahradě najdete ovocné stromy a jehličnany, které v parných letních dnes nabídnou dostatek stínu. Na zahradě si každý najde svoje oblíbené místo, kde bude trávit svůj volný čas
V blízkém okolí se nachází velice krásná příroda hory, lesy s možností cykloturistiky, výletů, koupání houbaření a v zimně lyžováni. Doporučujeme prohlídku tohoto výjimečného místa Pokud Vás nemovitost zaujala zavolejte, ráda Vám zajistím prohlídku.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Heřmanovice
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK, s poplatky

Plochy

Plocha zastavená: 263m2
Plocha sklepa: 20m2
Plocha zahrady: 3903m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 5
Počet koupelen: 1
Počet parkovacích míst: 5
Počet nebytových prostor: 5
Počet pokojů: 4
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem, Sklep, Parkování

Inženýrské sítě

230V, 400V, Internet, Voda, pitná

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Vybavenost v okolí

Úřady, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Rekreační,Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?