Evidenční číslo: 1112/4500
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Metylovice
Cena: 6 790 000Kč
6 790 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve velmi žádané a klidné lokalitě Moravskoslezských Beskyd v obci Metylovice Vám naše společnost nabízí samostatně stojící dvoupodlažní zděný rodinný dům o dispozici 5+1+jídelna+další prostory, situovaný na okraji obce v řídké zástavbě vesnického charakteru. Obec Metylovice se nachází na úpatí Moravskoslezských Beskyd, pod lesnatým masívem Ondřejníku, na místě s krásným výhledem na okolní hory

Dispozice budovy:
1. Nadpodlaží: vstupní zádveří, propojovací chodba, kuchyně, 2 pokoje, koupelna s WC - Geberit, 2x technická místnost. 2. Nadpodlaží: propojovací chodba, 3 pokoje, koupelna s WC - Geberit. 3. Kamenný sklep se dvěma místnostmi.

Samotnou stavbu o zastavěné ploše 141 m2 utváří obvodové nosné konstrukce z cihelného zdiva na kamenném základu. Provedena hydroizolace spodní stavby. Stropy dřevěné s rovným podhledem. Střecha sedlová (dřevěné krovy), krytá keramickými taškami. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu v kombinaci s plastovými profily. Okna plastová tříkomorová. Sádrové vnitřní omítky, venkovní omítky štukové. V kuchyni moderní rohová kuchyňská linka v bílém provedení se spotřebiči Miele (myčka, lednice, el. horkovzdušná trouba s indukční varnou deskou), digestoř. Jako úložný prostor v kuchyni slouží vestavěný policový systém. Koupelna v 1. nadpodlaží se sprchovým koutem, umývadlem na dřevěném podstavci se zrcadlem, žebříkovým sušákem na prádlo, WC Geberit a podlahovým vytápěním, v 1. nadpodlaží koupelna se zapuštěnou vanou. V obou sociálních zařízeních keramické obklady a keramická dlažba. Betonové podlahy kryje v propojovací chodbě, zádveří a v hlavních místnostech kvalitní Vinyl, v tech. místnosti beton, v prádelně keramická dlažba. Stavba zateplena ze všech stran při použití polystyrénových dílců o průměru 15 cm. Významnou úsporu při vytápění domu zajišťuje vytápění krbovými kamny s výměníkem vody s rozvody do radiátorů (možnost napojit el. kotel). Ohřev vody zajišťuje el. bojler 120 l. Odpady svedeny do žumpy. Nemovitost je napojena na elektřinu (220 a 380 V), vodovodní řád a internet. Kamery lze elektronicky ovládat mobilem.

V roce 2015 provedena na domě komplexní rekonstrukce zejména nová střešní krytina, plastová okna, zateplení domu, fasáda, rozvody vody do topení v mědi, elektroinstalace v mědi, zateplení podkroví, koupelny, kuchyně, WC, vnitřní omítky, podlahy, keramická dlažba, kamerový systém napojený na mobil.

Pozemek: Celková plocha pozemků včetně zastavěné plochy je 1000 m2, z toho venkovní prostor o ploše 860 m2 utváří vjezd, parkovací plocha, betonové nádvoří a zatravněná plocha osázená okrasnými a ovocnými dřevinami. Pozemek je většinově obehnán drátěným plotem.

Prezentované nemovitosti nabízí novým majitelům možnost moderního nadstandardního bydlení při sloučení výhod bydlení na vesnici s výhodou krátkých dojezdových vzdáleností do blízkých měst. Energeticky úsporná budova, kategorie PENB - \"C\". Těšíme se na Vaší návštěvu

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Metylovice
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 141m2
Plocha zahrady: 859m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 6
Počet koupelen: 2
Počet parkovacích míst: 3
Počet nebytových prostor: 3
Počet pokojů: 5
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: C - úsporná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Zahrada, Terasa, Sklep, Parkování

Inženýrské sítě

, Voda, užitková, 120V, , 230V, Voda, pitná, 400V, Internet

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Pošta

Charakter okolí objektu

Rekreační,Rekreačně nevyužitá,Obytná,Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová, Zpevněná

Odpad, kanalizace:

Jímka

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva, Ústrední elektrické

Elektro:

400V, 230V, 120V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?