Evidenční číslo: 1070/4500
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Mírová, Řepiště
Cena: 5 970 000Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, poplatku, právního servisu a úschovy kupní ceny
5 970 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Toužíte bydlet na příjemném místě, který by se mohl stát Vaším novým domovem? Máte rádi klid, přírodu a zároveň oceníte pohodlí a dobrou dopravní dostupnost? Potom je tato nabídka určena právě Vám.

Samostatně stojící, okouzlující rodinný dům postaveny na pozemku s upravenou zahradou 1.364 m2 majitelům poskytuje maximum soukromí.
Jedná se o průběžně rekonstruovaný dům 4+1, připravený k okamžitému užívání bez dalších investici. Dům je zděný, zatepleny, patrový a prošel zásadní kompletní rekonstrukcí a přestavbou do dnešní podoby. Nová střecha, plastová okna, voda a odpady, na podlahách je dlažba a plovoucí podlahy. Kuchyň a obývací pokoj podlahové topení. Za vstupními dveřmi je veranda a následuje chodba se schodištěm do prvního patra. V prvním patře jsou dvě místnosti (především velká ložnice) a šatna. Dům je napojeny na obecní vodovod a disponuje i vlastní studnu, odpad je sveden do septiku. Elektrická energie 220/380. Vytápění je zajištěno eko kotlem na eko-hrášek, ev. pelety, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler jen v letním období. Roční náklady na topení jsou cca 30.000,-Kč.
Kromě samotného domu je na pozemku garáž plus zděna kůlna na uschovaní potřebných věci ze zahrady. K domu patří udržovaná zahrada s bazénem. Dům stojí v naprosto klidné časti, tak že mate naproste soukromí. Dům je obklopen krásnou přírodou, okolní lesy vyzývají k procházkám nebo houbaření, na své si přijdou turisté i cykloturisté.
V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, školka, škola, pošta, obchod, hřiště i hostinec. Kousek dálnice, ideální spojení do Ostravy a Frýdku-Místku.

S ohledem na GDPR číslo popisné nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout, a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.

Dům je v osobním vlastnictví, garantujeme naprosto harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti (není žádná forma vlastnického omezení) + bezpečný převod kupní ceny advokátní úschova.

Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a budeme se snažit být nápomocni při vyřizování náležitostí.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Mírová, Řepiště
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK, s poplatky

Plochy

Plocha zastavená: 102m2
Plocha sklepa: 80m2
Plocha zahrady: 1364m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 5
Počet koupelen: 2
Počet garáží: 1
Počet parkovacích míst: 2
Počet nebytových prostor: 4
Počet pokojů: 4
Počet NP: 3
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Zařízeno částečně nábytkem, Bazén, Garáž, Parkování, Zahrada, Sklep

Inženýrské sítě

Plyn, Studna, Internet, 400V, 230V, Voda, pitná

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice, Dálnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Škola, Školka, Úřady

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Studna, Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Podlahové, Ústrední tuhá paliva

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?