Evidenční číslo: 1110/4500
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Skřipov, Hrabství
Cena: 1 390 000Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.
1 390 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí rodinný dům - chalupu (původní selské stavení) s možností trvalého bydlení, samostatně stojící, zděný, částečně podsklepený se sedlovou střechou, o dispozici. 3+1 (užitná plocha cca 96 m2, zastavěná plocha 126 m2, stavba 109,6 m2), na pozemku se zahradou o ploše 547 m2. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je 673 m2. Plně oplocený pozemek (drátěné pletivo). Základy domu kamenné. Obvodové nosné konstrukce zděné (vepřovice). Sedlová střecha, dřevěný střešní krov krytý osinkocementovými šablonami uloženými na dřevěném bednění. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Podlahy obytných místností dřevotříska, podlahy ostatních místností dlažba. Vápenná vnitřní i fasádní omítka. Okna dřevěná jednoduchá kastlová. Vytápění domu zajišťují kamna na tuhá paliva. Elektroinstalace (220 V, 380 V). Dům napojen na vodu ze studny, možnost napojení na obecní vodovod. Suché WC umístěné ve stodole. Odpady svedeny do žumpy, možnost napojení na obecní kanalizaci. K zalévání zahrady slouží vydatná studna na pozemku.

Dispozice: V 1.NP vstupní zádveří se vstupem do komory - zádveří, předsíň, kuchyně, 3 pokoje, plus další prostory. V podkroví možnost rozšíření obytné části domu.

Vedlejší stavby: částečně podsklepená stodola napojená na dům, dřevník, studna.

Zahrada: zatravněná plocha částečně osázená okrasnými a ovocnými dřevinami (hrušeň, třešeň, 2x jabloň), ovocné a okrasné keře.

Nemovitost je situována na okraji obce v řídké zástavbě rodinných domů. Velkou výhodou je dostupnost autobusové dopravy. Lékař, základní a mateřská škola v obci, dále veškerá občanská vybavenost v blízkých městech. Ve vzdálenosti 11 km jihovýchodně leží město Bílovec, 17 km jižně město Fulnek, 19 km západně město Vítkov, 14 km jihovýchodně město Studénka a 19 km severně Opava. Hrabství je částí obce Skřipov. Leží na náhorní plošině jižně od říčky Setina ve výšce 465 m n. m. a je obklopené převážně lesy.

Průkaz energetické náročnosti inzerujeme dle zákona v energetické třídě G. Zprostředkování financování nemovitosti zajistíme zdarma. Pro další informace kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Skřipov, Hrabství
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 126m2
Plocha zahrady: 547m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 4
Počet koupelen: 1
Počet parkovacích míst: 2
Počet nebytových prostor: 4
Počet pokojů: 3
Počet NP: 1
Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Zařízeno částečně nábytkem, Sklep, Zahrada

Inženýrské sítě

, 400V, 230V, , 120V, Voda, užitková, Studna

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny, Bydlení pro zaměstnance

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Vybavenost v okolí

Pošta, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení

Charakter okolí objektu

Obytná,Rekreačně nevyužitá,Rekreační,Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Přístupová cesta:

Asfaltová

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva

Elektro:

230V, 400V, 120V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?