Prodej, rodinný dům, 2+1, 4+1 Hynčice u Vražného

Evidenční číslo: 642/4500
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Vražné, Nový Jičín
Cena: 3 700 000Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání, včetně provize, poplatku, právního servisu a úschovy
3 700 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v obci Hynčice, který je částí obce Vražné v okrese Nový Jičín. Dvoupodlažní rodinný dům nabízí potenciál pro bydlení ve dvou samostatných bytových jednotkách s vlastním vstupem.
Celková výměra pozemku činí 1441 m2 a dům je cihlový s kamennou podezdívkou po částečné rekonstrukci s užitnou plochou 180 m2.
Nemovitost se nachází v klidné lokalitě na okraji obce a je velmi dobrou investicí pro bydlení i k podnikatelskému záměru. Je ideální volbou pro bydlení vícečlenné rodiny, pro dvougenerační bydlení nabízející vlastní soukromí. Vzhledem k daným dispozicím je bezesporu vhodný také k realizaci podnikatelského záměru (např. byty pronájmu).
Dům je plně obyvatelný s byty o dispozici 4+1 a 2+1. Byt 4+1 disponuje obývacím pokojem, kuchyní s oddělenou jídelní částí, obývacím pokojem, v patře tři samostatné pokoje, koupelnou s vanou, wc a prostornou půdou. Topení kotlem Viadrus. Byt 2+1 je přízemní, topení elektrickým kotlem (noční sazba)

Součástí domu jsou dvě garáže, sklepní prostory, terasa a zahrada s pergolou. Rekonstrukce střechy a výměna střešní krytiny byla provedena v roce 2019. Pozemek je oplocen, k domu náleží pěkná zahrada o výměře 1135m2, z které lze vykouzlit relaxační i zahrádkářskou zónu.
Vzhledem k dobré dopravní dostupnosti (8 min. k nájezdu na dálnici) se jedná o bydlení, které je reálně možné spojit s každodenním dojížděním za prací.

Mikroregion Odersko je velmi vhodný pro pěší turistiku i cykloturistiku. Návštěvníci mohou kromě nádherné přírody navštívit i řadu památek, jakými jsou mj. rodný dům Johanna Gregora Mendela - zakladatele genetiky, v obci Vražné (část Hynčice), barokní zámek v Kuníně, Městská památková zóna v Odrách, vodní mlýn Wesselsky v Loučkách u Oder, poutní místo Panna Maria ve Skále a Balerův větrný mlýn ve Spálově, rozhledny na Pohoři a na Veselí. Velmi atraktivní pro sport i zábavu je po celý rok rozsáhlý SKI AREAL HEIPARK, v místní části města Odry, v Tošovicích.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Vražné, Nový Jičín
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK, s poplatky, cena k jednání

Plochy

Plocha zastavená: 214m2
Plocha sklepa: 80m2
Plocha zahrady: 1135m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 8
Počet koupelen: 2
Počet garáží: 2
Počet nebytových prostor: 1
Počet pokojů: 6
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Podle vyhlášky: Vyhláška č. 78/2013 Sb.

Vybavení objektu

Sklep, Zařízeno částečně nábytkem, Garáž, Zahrada

Inženýrské sítě

230V, 380V

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus, Dálnice

Vybavenost v okolí

Úřady, Školka, Škola, Pošta

Charakter okolí objektu

Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj, Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Plyn:

Individuální

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické, Ústrední tuhá paliva

Elektro:

400V, 230V

Kde inzerujeme?