Evidenční číslo: 964/4500
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Místecká, Paskov
Cena: 4 250 000Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK
4 250 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí rodinný dům, samostatně stojící zděný, podsklepený se sedlovou střechou, o disp. 6+1, s hospodářskou stavbou a samostatnou garáží, se zahradou (918 m2). Stavba postavená kolem r. 1932. V roce 1970 provedena celková rekonstrukce: střecha, okna dveře, ÚT, kotel na tuhá paliva, ocelové radiátory, elektroinstalace, koupelna, WC splachovací a obytná místnost v podkroví.

Základy betonové pásy s izolací proti zemní vlhkosti, obvodové nosné konstrukce z cihelného zdiva (45 cm). Stropy dřevěné s rovným podhledem. Dřevěný střešní krov, krytý eternitovými šablonami uloženými na dřevěném bednění. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky v suterénu jen hrubé, v obytných místnostech a podkroví omítky vápenné štukové. V sociálních zařízeních a nad kuch. linkou keramický obklad. Kuchyňská linka ze 70. let, plynový sporák. Podlahy v pokojích parkety, v kuchyni a na chodbě linoleum, v koupelně a na WC dlažba, ve sklepě betonová mazanina. Schodiště do sklepa i do podkroví betonové. Fasádní omítky břízolit, SZ strana fasády obložená čtvercovými eternitovými dílci. Okna dřevěná dvojitá špaletová, na JV fasádě nová plastová, v suterénu jednoduchá ocelová. Dveře hladké a prosklené. Vytápění ústřední s ocelovými radiátory. Elektroinstalace původní s částečnou výměnou v podkroví. Dále prováděna průběžná údržba. V suterénu kotel na TP, plynový kotel a el. bojler na ohřev TUV. Rozvody studené a teplé vody. Kanalizace svedena do žumpy.

Dispozice: Ve sklepě je kotelna se skladem paliva a místnost na uskladnění ovoce a zeleniny. V 1.NP vstupní veranda se schodištěm, předsíň, kuchyň, 3 pokoje, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. V podkroví 3 pokoje, komora. Nábytek bude vyklizen.

Vedlejší stavby:
1 - Na parc.č. 1245 se nachází vedlejší stavba - hospodářská budova. Stavba postavena v r. 1959, na betonových základech, nosné kkce i příčky zděné v klasické technologii, krovy dřevěné, střecha sedlová, krytina plechová, fasáda břízolit, podlahy betonové, vnitřní omítky vápenné, dveře dřevěné. Stavba užívána jako sklad, dílna. Ve stavbě je proveden rozvod elektřiny z RD. ZP 48,86 m2, OP 156,3 m3.

2 - Na parc.č. 1246 se nachází stavba garáže postavená v r. 1971. Stavba zděná, na betonových základech, krov dřevěný, střecha sedlová, krytina eternitová, fasáda břízolit, vrata dvoukřídlá, podlaha betonová, vnitřní omítky vápenné. Ve stavbě proveden rozvod elektřiny 220 V, lokální vytápění - kamna. ZP 37,7 m2, OP 165,9 m3, užitná plocha: garáž 17,7 m2, dílna 12,4 m2.
Město Paskov leží mezi městy Ostrava a Frýdek-Místek. V obci je rozšířená vybavenost a služby, funkční příměstská autobusová doprava, vlakové nádraží; běžná dopravní infrastruktura. Stavba napojena na běžné IS vč. splaškové kanalizace. Centrum Frýdku - Místku je vzdáleno asi 10 km, centrum Ostravy 16 km. Samotná nemovitost leží v okrajové zástavbě obce cca 1,6 km jižně od městského úřadu ve směru na Frýdek-Místek. Finanční poradenství zajistíme

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Místecká, Paskov
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 335m2
Plocha zahrady: 918m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 7
Počet koupelen: 1
Počet garáží: 1
Počet nebytových prostor: 3
Počet pokojů: 6
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Parkování, Zahrada, Sklep, Nezařízeno nábytkem, Garáž, Bytové jádro zděné

Inženýrské sítě

Voda, užitková, Voda, pitná, Telefon, Plyn, 380V, Internet, 400V, 230V, 220V

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, Silnice, Vlak

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Školka, Úřady, Škola, Zdravotnická zařízení

Charakter okolí objektu

Venkovská,Rekreačně nevyužitá

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Telefon

Přístupová cesta:

Asfaltová, Zpevněná

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední plynové, Ústrední tuhá paliva

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?