Evidenční číslo: 524/4500
Adresa: Světlá Hora, Dětřichovice
Cena: 1 100 000Kč
1 100 000Kč

Aktivní

int(3) int(0)

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pozemek o výměře 2900 m2, čtvercového tvaru cca 60m x 56m. Na přání majitele číslo parcely nesděluji, ale doporučuji prohlídku.
V územním plánu je pozemek určeny k výstavbě rodinného domu. Unikátní lokalita nabízející jednoduše dosažitelný standard městského života a současně poskytující klid, soukromí a pohodu venkova, navíc s výjimečnou možností relaxace a sportu v blízkých rekreačních lokalitách. Příjezdová cesta je asfaltová, obecní, inženýrské sítě (elektřina) jsou na hranici pozemku, voda nutný vrt, odpad řešit ČOV. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné domy pro rekreaci. Pozemek s nádhernými výhledy a hezkou okolní krajinou má vynikající dostupnost.

Tato oblast je známa především nejčistším ovzduším ve střední Evropě a je velice vhodná pro letní i zimní rodinnou rekreaci. V okolí se nachází řada sjezdovek, upravené běžecké trasy, cyklotrasy, turistické stezky.

Pro bližší informace a osobní schůzku nás kontaktujte. V rámci obchodu a klientského servisu Vám zajišťujeme financování hypotečním úvěrem za aktuálně nejvýhodnějších podmínek na trhu s individuálním nastavením. Veškeré dokumenty k nahlédnutí u makléře.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Světlá Hora, Dětřichovice
Cena obsahuje včetně DPH, s provizí RK

Inženýrské sítě

230V, Voda, pitná

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Charakter okolí objektu

Rekreační,Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Přístupová cesta:

Asfaltová

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?