Evidenční číslo: 643/4500
Adresa: Budišov nad Budišovkou
Cena: 999 000Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně poplatku, včetně právního servisu a úschovy
999 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1211 m2, který se nachází v Budišově nad Budišovkou.
S ohledem na GDPR číslo parcely nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.

V územním plánu je pozemek určeny k výstavbě rodinného domu. Unikátní lokalita nabízející jednoduše dosažitelný standard městského života a současně poskytující klid, soukromí a pohodu venkova. Příjezdová cesta je asfaltová, obecní. Inženýrské sítě: elektřina zavedena, voda je na hranici pozemku.

Poloha pozemku s výjimečnou možností relaxace a sportu v blízkých rekreačních lokalitách, poblíž přehrada Kružberk, relaxační a sportovní středisko Davidův mlýn, řeka Moravice, ráj pro rybaře, nádherná příroda, která naskýtá nespočet možnosti, jako je turistika, houbaření, cykloturistika, nebo procházky.

V rámci obchodu a klientského servisu Vám zajišťujeme financování hypotečním úvěrem za aktuálně nejvýhodnějších podmínek na trhu s individuálním nastavením. Veškeré dokumenty k nahlédnutí u makléře.
Pro bližší informace a osobní schůzku nás kontaktujte.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Budišov nad Budišovkou
Cena obsahuje včetně DPH, s provizí RK, včetně právního servisu, s poplatky

Inženýrské sítě

380V

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Vybavenost v okolí

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Další údaje

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?