Evidenční číslo: 939/4500
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Rybářská, Těrlicko, Dolní Těrlicko
Cena: 3 390 000Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, úschovy kupní ceny
3 390 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte kouzelné místo obklopené lesem, přímo u přehrady, kam byste chtěli utéct před ruchem města a vychutnávat si výhled do krásné přírody? Pokud vás láka Těrlicka přehrada s krásnou přírodou, milujete cyklistiku, turistiku, rybařeni, tak právě pro Vás je tato chata. Dokonalý klid a relax
a tato chata Vás oslovi už na poprvé.
Jedná se chatu 52 m2 na zděných základech, po kompletní rekonstrukci, zateplenou s číslem popisným situovanou 150 m od přehrady.
V přízemí se nachází prostorný obývák s kuchyňským koutem, technická místnost a koupelna, v patře 1+kk, toaleta a velká terasa na posezení s přáteli. Ve velkým podkroví možnost přespaní v případě návštěvy.
Nemovitost je vhodná pro rodiny s dětmi a jejich přátelé. Je zde velké množství možných aktivit: v blízkosti se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště, přehrada s možnosti plavání a rybolovu. Skvělou zábavu pro celou rodinu v létě i v zimě.
V blízkém okolí se nachází velice krásná příroda hory, lesy s možností cykloturistiky, výletů, koupání houbaření, rybolovu. Doporučujeme prohlídku tohoto výjimečného místa.
Dojezd automobilem až k chatě.

Těrlicka přehrada nabízí nespočet možnosti relaxace a sportovního využiti. Podél západních břehů přehrady je vybudován Těrlický okruh pro závodní motorizmus. V blízkosti nádrže se nacházejí tři veřejné pláže, loděnice s půjčovnami loděk a sportovních potřeb. Největší atrakcí se stal vlek pro vodní lyžování, Wakeboarding a Paddleboarding, který je jediným zařízením svého druhu na Moravě a ve Slezsku. Kromě klubu vodního lyžování provozují na přehradě svou činnost dálkoví plavci a dva oddíly jachtařů. Rozšířeno je zde rovněž rybaření a sportovní rybářství na mimo pstruhové vodě a působí zde mezinárodně úspěšný klub sportovního potápěni. V okolí jsou postaveny četné soukromé chaty a hotely, tábořiště, autokempink a několik restauračních zařízení.
Pokud Vás zaujala chata, a navíc je pro Vás zajímavé místo, neváhejte nás kontaktovat. Chaty v lukrativním místě nejsou v nabídce moc často a díky němu můžete relaxovat zase o něco dříve.

Základní info

Umístění: Polosamota
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Rybářská, Těrlicko, Dolní Těrlicko
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK, s poplatky

Plochy

Plocha zastavená: 52m2
Plocha zahrady: 224m2
Plocha terasy: 20m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 2
Počet koupelen: 1
Počet garáží: 1
Počet parkovacích míst: 2
Počet nebytových prostor: 2
Počet pokojů: 2
Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Terasa, Zahrada

Inženýrské sítě

Voda, pitná, Studna, 230V, Kanalizace

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Úřady

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální elektrické

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?