Prodej, byt 2+1, 54 m2, Ostrava - Poruba, ul. Kosmická

Evidenční číslo: 1324/4500
Adresa: Kosmická, Ostrava, Poruba
Cena: 2 100 000Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.
2 100 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí převod družstevního podílu v bytovém družstvu, se kterým je spojeno právo nájmu družstevního bytu o dispozici 2+1, o podlahové ploše 54 m2, umístěného ve 3. nadpodlaží (2. patro) panelového domu na ul. Kosmická. Velmi příjemné a klidné bydlení ve vyhledávané části městského obvodu.

Přednosti nabídky:
- Dobrá cena
- Družstvo bez dluhů
- Nízký měsíční nájem
- Výhledy z bytu do klidu zeleně
- Možnost rekonstrukce dle vlastních představ

Byt je ve velice udržovaném stavu po dílčí rekonstrukci (nová elektřina v mědi v celém bytě, rozvody datových kabelů - Vodafone, rozvody vody a odpadů v plastu, rekonstrukce koupelny). Dispozici bytové jednotky tvoří předsíň, kuchyně, koupelna, WC se samostatným vstupem a dva pokoje.

Podlahy v hlavním obývacím pokoji tvoří \"plovoucí podlahy\", v předsíni a na WC původní PVC, v ložnici PVC položené na původních parketách. V kuchyni a koupelně kryje podlahy vinylová voděodolná skládaná krytina. V koupelně je umístěna zapuštěná rohová vana s masážní sprchou odděleno sprchovou zástěnou, umývadlo na DTL skříňce a skříňka se zrcadlem nad umývadlem. Nedílnou součástí prodeje je prostorná sklepní kóje (3,5 m2) a také možnost využití kočárkárny či kolárny. Okna z kuchyně a ložnice jsou orientována západním směrem, z hlavní obývací místnosti je výhled východním směrem, do zeleně.

Obytný dům prošel v letech komplexní revitalizací v podobě zateplení, nové fasády, výměny oken, bezbariérového výtahu, rekonstrukce elektroinstalace společných prostor, montáže okenních ochranných mříží na sklepní okna v celém domě, vchodových dveří, schránek, zvonků a nové střechy. Byt je připraven k nastěhování a užívání ihned, případně po dohodě.

Samotný dům se nachází v okrajové oblasti sídlištní zástavby s rozsáhlými dvory, širokými revitalizovanými komunikacemi, parčíky se spoustou zeleně a dětskými hřišti. Okolí domu nabízí možnosti procházek, kdy se po přechodu přes hlavní cestu před Vámi rozprostře lužní les Turkov, který je dnes chráněn jako přírodní památka, a který je významným krajinným prvkem s množstvím zeleně, zejména proto místními obyvateli využíván pro odpočinek a rekreaci. Odtud se dále snadno dostanete procházkou k řece Opavě, kdy cyklisti mohou využít napojení na cyklostezky směr Beskydy či Opavsko.

V blízkosti domu zastávky tramvají a autobusů MHD, supermarkety Penny, Albert, Hruška a prakticky veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, zdravotní středisko, škola, mateřská školka, kulturní život).

Zájemcům garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Navíc díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování při pořízení nemovitosti a budeme maximálně nápomocni při vyřizování všech potřebných náležitostí.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Konstrukce: Panelová
Adresa: Kosmická, Ostrava, Poruba
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha sklepa: 4m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 3
Počet koupelen: 1
Počet nebytových prostor: 1
Počet pokojů: 2
Patro, podlaží: 3. podlaží
Počet NP: 8
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Sklep, Výtah, Nezařízeno nábytkem, Bytové jádro umakartové

Inženýrské sítě

Voda, pitná, TV satelit, TV kabel, Plyn, Kanalizace, , Internet, 230V, 120V

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny, Bydlení pro zaměstnance

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Tramvaj, Vlak

Vybavenost v okolí

Zdravotnická zařízení, Supermarket, Úřady, Školka, Škola, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Telefon, Satelit, Internet, Kabelové rozvody

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední dálkové

Elektro:

230V, 120V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?