Prodej, byt 2+1, 52 m2, Ostrava - Poruba, ul. Sokolovská

Evidenční číslo: 1297/4500
Adresa: Sokolovská, Ostrava, Poruba
Cena: 2 300 000Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.
2 300 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme převod družstevního podílu v bytovém družstvu, se kterým je spojeno právo nájmu družstevního bytu 2+1 o užitné ploše 59 m2, jehož součástí je prostorná prosklená lodžie (5,61 m2) a sklep (1,5 m2). Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží (2,patro) panelového domu na ul. Sokolovská. Jedná se o velmi příjemné a klidné bydlení ve vyhledávané části městského obvodu.

Přednosti nabídky:
- Dobrá cena
- Měsíční náklady na bydlení včetně záloh na služby (4 062,-Kč/měs.)
- Výhledy z bytu pouze do klidu zeleně vnitrobloku
- Možnost rekonstrukce dle vlastních představ

Byt je v původním, ale velice udržovaném stavu. Dispozici bytu tvoří předsíň, kuchyně, koupelna, WC se samostatným vstupem z předsíně a dva pokoje, kdy výraznou předností bytu je nová prosklená lodžie.

Podlahy v pokojích tvoří zachovalé původní bukové parkety. V předsíni, kuchyni a v sanitě je původní PVC. V koupelně je umístěna vana a umývadlo. Nedílnou součástí prodeje je sklepní kóje (1,5 m2) a také možnost využití kočárkárny či kolárny. Orientace oken bytu do vnitrobloku je východním směrem. Přesné rozměry bytu jsou zobrazeny ve foto prezentaci - v půdorysu.

Obytný dům prošel v letech 2006 - 2009 komplexní revitalizací v podobě zateplení, nové fasády, výměny oken, bezbariérového výtahu, rekonstrukce elektroinstalace společných prostor, montáže sklepní posuvné mříže ve sklepě, výměny skla ve sklepním okně za \"drátosklo\" , montáže okenních ochranných mříží na sklepní okna v celém domě, výměny vchodových dveří, schránek a zvonků. Lodžie byly vybudovány v roce 2020.

Byt je připraven k nastěhování a užívání ihned.

Samotný dům se nachází v oblasti sídlištní zástavby s rozsáhlými dvory, širokými revitalizovanými komunikacemi, parčíky se spoustou zeleně a dětskými hřišti. Okolí domu nabízí možnosti procházek v Pustkoveckém údolí s rybníkem, které je významným krajinným prvkem s množstvím zeleně a je využíváno jako městský park pro odpočinek a rekreaci.

V blízkosti domu jsou zastávky tramvají a autobusů MHD, supermarkety Lidl, Albert, Hruška a prakticky veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, zdravotní středisko, škola, mateřská školka, kulturní život). Nedaleko je také hlavní tepna porubského obvodu - Hlavní třída, kde se během roku konají akce pro celou rodinu s množstvím obchůdků a restaurací. Jedná se o velmi příjemné bydlení v klidné části obce s bezproblémovými sousedy.

Zájemcům garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k družstevnímu podílu, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Navíc díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování a budeme maximálně nápomocni při vyřizování všech potřebných náležitostí.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Konstrukce: Panelová
Adresa: Sokolovská, Ostrava, Poruba
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha sklepa: 1m2
Plocha lodžie: 6m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 3
Počet koupelen: 1
Počet nebytových prostor: 1
Počet pokojů: 2
Patro, podlaží: 2. podlaží
Počet NP: 6
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Lodžie, Výtah, Bytové jádro umakartové, Nezařízeno nábytkem, Sklep

Inženýrské sítě

Plyn, Kanalizace, Internet, 230V, , 120V, Voda, pitná

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny, Bydlení pro zaměstnance

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, MHD, Tramvaj, Vlak, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Zdravotnická zařízení, Úřady

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Telefon, Satelit, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová, Dlážděná

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední dálkové

Elektro:

230V, 120V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?